Aksident i shumëfishtë në rrugën e Kombit, bëhen copash disa makina, bllokohet aksi

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur në rrugën e Kombit paraditen e sotme.

Advertisements

Raportohet se disa automjete janë përfshirë në aksident dhe aksi rrugor është bllokuar tërësisht.

Një person raportohet se është plagosur rënde nga përplasja e mjeteve.

Advertisements

Artikulli paraprak“Benz”-it super luksoz të Trejsi Sejdinit do t’i hipin policët e Rrugores(Video)
Artikulli tjetër41-vjeçarja helmoi veten me fostoksinë pas Vitit të Ri, shoqërohet në polici bashkëshorti