Aksident i rëndë në vend, zbardhen detajet e para

Një aksident ka ndodhur në autostradën Lezhë-Milot.

Advertisements

Një motor i cili ka qenë duke dalë nga një rrugë dytësorë për në autostradë është përplasur nga një makinë dhe për pasoje ka mbetur i lënduar.

Drejtuesi i motorit është dërguar menjëherë për mjekim në spitalin e Lezhës dhe nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore.

Advertisements

Artikulli paraprakNxënësit në Bulqizë braktisin mësimin, shkolla nuk ka ngrohje
Artikulli tjetërEkzekutimi i mafiozit grek, policia zbardh pistat e para të hetimit: Do të kishim shumë kontrata vdekjeje