Aksident i rëndë në vend, raportohet për të plagosur

Një aksident i rëndë me pasojë plagosjen e 2 persona ka ndodhur aksin rrugor Korçë-Bilisht, në afërsi të fshatit Cangonj.

Advertisements

Një mjet i shërbimit TAXI mësohet se ka dalë nga rruga duke shkaktuar 2 të plagosur.

Sipas policisë së qarkullimit rrugor aksident dyshohet të ketë ndodhur edhe për shkak të pranisë së madhe të ujit në rrugën nacionale pasi që nga orët e para të mëngjesit të sotëm ka pasur reshje të shumta shiu shoqëruar edhe me reshje bore.

Advertisements

Policia po heton për zbardhjen e ngjarjes.

Artikulli paraprakU vetëvra në azilin e refugjatëve në Britani, i riu shqiptar kishte fituar të drejtën për të punuar në Angli pak ditë para se të vdiste
Artikulli tjetërRrahu bashkëshortin dhe e bëri për spital, arrestohet gruaja