Sherr me thika mes adoleshentëve në Tiranë, 15-vjeçari i plagosur përfundon në spital

Policia e Tiranës bën me dije se ditën e sotme, në rrugën “Bedri Karapici”,

Advertisements

janë konfliktuar dy të mitur të moshës 15 dhe 16 vjeç, dhe si pasojë është dëmtuar me mjet prerës 15-vjeçari, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

“16-vjeçari është shoqëruar në komisariat së bashku me prindërit.

Advertisements

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të konfliktit”, njofton policia e kryeqytetit.

Artikulli paraprakKy është 35-vjeçari që dyshohet se ekzekutoi Elton Javorin sapo doli nga “Porche”, rreth 100 metra larg banesës së viktimës(Foto)
Artikulli tjetërDo e pranonit ftesën për në BBV3? Agron Llakaj habit me përgjigjen