Mbesa e Ingrit dhe Inis Gjonit poston foton e fundit të pa publikuar të mamasë: Nuk arrite ta postoje për Krishtlindje se Zoti të mori pranë

Dita e Krishtlindjes u kthye në një ditë zie për familjen Gjoni! Motra e madhe e Ingrid dhe Inis Gjonit ka ndërruar jetë. Ilda Gjoni, nëna e aktores Anna Lika ka mbyllur sytë përgjithmonë.

Advertisements

Në reagimin e parë në rrjetet sociale për humbjen e madhe Anna bëri një dedikim rrëqethës, duke shkruar: “Më këpute shpirtin moj mami! Dua të jetë një ëndërr e keqe. Nuk e di a ta thash dot mjaftueshëm që të dua. Të mori Zoti në ditën më të shenjtë që ti të jesh engjëlli jonë. “Ne” përgjithmonë!”

Tani ajo ka publikuar foton e fundit të së ëmës, shkrepur në shtëpi me djalin dhe partnerin.

Advertisements

Mami im, e bukura ime! Kjo ishte foto e fundit e jotja qe ti nuk arrite ta postoje dot per Krishtlindje se zoti te donte aq shume sa ne kete dite te mori pran tij. E di qe ti do jesh gjithmon duke na par nga atje lart dhe te premtoj qe sdo na shohesh kurr me lot ne sy por vetem te buzeqeshur ashtu sic ishe dhe ti deri ne momentet e fundit. Une, Viki dhe Rodeo jemi krenar per nenen qe ke qen per ne. Nuk do kisha dashur kurr te beja kete postim per ty. Do me mungosh cdo dite e bukura ime!

Artikulli paraprakThellohet skandali me AKSHI, bien faqet e Tatimeve, e-Albania, ILDKPI, KLSH dhe Kadastra, miliona euro të investuara për mbrojtjen e të dhënave hidhen në erë, Linda Karçanaj që mbrohet nga Edi Rama
Artikulli tjetërKinematografia në zi! Ndahet nga jeta në moshë të hershme regjisori i filmit “Gjirokastra”