E rëndë/ Vëllai adoleshent vret motrën e tij për dhuratat e Krishtlindjes

Dy vëllezër adoleshentë janë arrestuar pasi motra e tyre u qëllua dhe vdiq gjatë një sherri për dhuratat e Krishtlindjeve

Advertisements

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Florida, ku 23-vjeçarja u qëllua nga vëllai i saj, ndërsa ajo kishte djalin 10 muajsh në karrocë i cili nuk mori ndonjë lëndim.

Adoleshenti tjetër më pas u qëllua nga vëllai i tij më i madh.

Advertisements

Policia ka thënë se të shtënat pasuan një debat se kush po merrte më shumë dhurata, raportoi BBC.

14-vjeçari u dërgua në spital dhe më pas do të dërgohet në polici.

Edhe gruaja po ashtu u dërgua në spital por nuk mbijetoi.

Artikulli paraprakSulm me thikë në një stacion treni, raportohet për të plagosur
Artikulli tjetërTërmet i fuqishëm në Turqi, sa ishte magnituda