E rëndë në Kroaci/ Djali vret nënën, gruan dhe më pas veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kroaci, ku një burrë ka eliminuar nënë, gruan e më pas veten.

Advertisements

Pas eliminimit të së nënës së tij, ai ka ndjekur bashkëshorten në dyqan, të cilën e ka ekzekutuar me armë zjarri.

Autori më pas është mbyllur në shtëpi dhe ka qëlluar veten.

Advertisements

Qytetarët janë shprehur të tronditur pas krimit të frikshëm.

“Një çmenduri e plotë. Ishte me të brendshme, me pushkë në dorë, burri hyri në dyqan pas gruas së tij, e cila po vraponte në panik dhe po kërkonte ndihmë”, tha njeri prej dëshmitarëve.

Autoritet kroate kanë nisur hetimet në lidhje me ngjarjen makabre.

Artikulli paraprakKëto janë arsyet përse njeriu plaket më shpejt në dimër, ç’duhet të bëni?
Artikulli tjetërNdërtonte pa leje në hotelin e tij, e pëson keq biznesmeni i njohur në Vlorë(Foto)