SPAK kërkon sekuestrim pasurie, ja çfarë vendosi Gjykata për Redjan Rrajën dhe Kejvinën Kthellën

Gjykata ka caktuar datën 1 dhjetor, kur pritet që SPAK të shpallë pretencën për Redjan Rrajën dhe Kejvina Kthellën.

Advertisements

Çështja është për sekuestrim pasurish, ku nga hetimet, SPAK kërkon sekuestrimin edhe të një automjeti që ishte në përdorim nga Kejvina Kthella.

Advertisements

Artikulli paraprak“Na iku përgjithnjë Paulini ynë”, ndahet nga jeta regjisori i njohur shqiptar
Artikulli tjetërNën akuzë edhe për inceneratorin e Fierit, kush është 32-vjeçari i arrestuar në Durrës. I shkaktoi shtetit një dëm prej 5 milionë euro