Si u bënë copash makinat nga përplasja “kokë më kokë”(Video)

Kamerat e sigurisë kanë fiksuar momentin e aksidentit të ndodhur mbrëmjen e shkuar në Fier ku dy makina u përplasën në vendin e quajtur “Kthesa e Patosit, duke lënë të plagosur disa persona.

Advertisements

Siç njoftoi policia, një 20-vjeçar, duke drejtuar automjetin tip “Benz” u përplas me një Ford.

Për pasojë u plagosën dy drejtuesit si dhe tre pasagjerët që po udhëtonin me mjetin tip Ford.

Advertisements

Të plagosurit u dërguan menjëherë në spital ndërsa grupi hetimor nisi hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes.

Artikulli paraprakShenjat e Horoskopit që do të kenë më shumë fat në dashuri gjatë kësaj jave
Artikulli tjetërStuhia vdekjeprurëse në Turqi/ Humbin jetën të paktën 9 persona, fundoset anija e mallrave në Detin e Zi