Shkodër/ Babai kallëzon 58 vjeçarin: Më ngacmoi s*ksualisht vajzën 9 vjeçare

Një 58 vjeçar është kallëzuar në policinë e Shkodrës për ngacmim seksual ndaj një të miture.

Advertisements

Ka qenë babai 41 vjeçar që ka bërë denoncimin duke thënë se ai e ka ngacmuar në rrugë 9 vjeçaren.

Pas denoncimit, ka nisur procedimi në gjendje të lirë për 58 vjeçarin ndërkohë që vijojnë hetimet për verifikimin e këtij kallëzimi.

Advertisements

Artikulli paraprakGjithçka për vëmendje? Zbulohen detaje befasuese nga “ndarja” e Ledrit me Sarën
Artikulli tjetërVangjeli: Lindita Nikolla shpenzoi 12 mln euro në 10 muaj, për shpenzime luksi, udhëtime dhe arredime zyrash