RËNIA NUK NDALET/ Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja?

Sot, më 14 Nëntor 2023, dollari amerikan blihet me 97.1 lekë dhe shitet me 98.1 lekë.

Advertisements

Euro blihet me 103.8 lekë dhe shitet 104.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 106.8 lekë, ndërsa në shitje me 108.2 lekë.

Advertisements

Paundi britanik blihet me 118.4 lekë dhe shitet me 119.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.2 lekë, ndërsa në shitje me 71.8 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

Artikulli paraprak“Kapo e grupit, shqiptar”- Trafikoi mbi 2 tonë kokainë, belgu: Është një organizatë e madhe, s’flas dot, më rrezikohet familja! Pasuritë që iu sekuestruan në vendin tonë
Artikulli tjetërU kap mat duke vjedhur, shqiptari merr sëpatën dhe sulmon policët italianë, thyen këmbën gjatë tentativës për arratisje