“Po ju vënë në provë”, parashikimi i yjeve për ju

Dashi

Advertisements

Të premten Hëna disonante mund të shkaktojë disa dhimbje koke të vogla nga pikëpamja fizike, por në të kundërt do të gjeni veten në një situatë shumë të favorshme astrologjike që mund t’ju japë kënaqësi të madhe. Ka ende keqkuptime në dashuri, ndoshta sepse po fokusoheni shumë në problemet tuaja të përditshme dhe punët tuaja.

Demi

Advertisements

Të premten nuk është e lehtë të ruash kontrollin dhe qartësinë në këtë fazë të jetës tënde edhe sepse nuk mungojnë personat që po të vënë në provë durimin. Do të duhet të përpiqeni të veproni me pjekuri dhe mençuri, duke shmangur reagimet impulsive.

Binjakët

Të premten fillimi i javës ju pa nën presion. Është e vërtetë që ju pëlqen ta mbushni jetën tuaj me angazhime dhe gjëra për të bërë, por është po aq e vërtetë që herë pas here duhet të ndaloni për të pushuar pak. Do të duhet të përpiqeni të gjeni pak hapësirë ​​edhe për ndjenjat.

Gaforrja

Të premten Hëna në kundërshtim mund të shkaktojë agjitacion dhe konfuzion. Fakti i të qenit jo shumë racional dhe shumë instinktiv të bën të jesh pak kaotik në menaxhimin e marrëdhënies me partnerin. Për sa i përket punës, impulsiviteti juaj dhe kjo fazë e agjitacionit të fortë mund të shkaktojë disa probleme.

Luani

Të premten Afërdita do të rrisë bujarinë dhe altruizmin tuaj gjatë orëve të ardhshme. Në këtë moment ju keni një dëshirë të madhe për të treguar dashurinë dhe përkushtimin tuaj ndaj të tjerëve edhe me gjeste vëllazërore dhe solidariteti. Është koha për sqarime në lidhje me dashurinë.

Virgjëresha

Të premten Hëna në aspektin e mirë do t’ju japë një periudhë mjaft tërheqëse. Krahasuar me disa ditë më parë, sigurisht që jeni më në formë dhe më të vendosur. Po kërkoni hapësira të reja dhe pak liri edhe sepse jeni lodhur duke u shtypur nga angazhimet dhe detyrimet e punës.

Peshorja

Të premten kjo është koha e duhur për t’u distancuar nga njerëzit që duan të provokojnë ose të vënë në vështirësi. E diela do të jetë gjithashtu një shpërblim për ata që po përpiqen të shpengojnë veten pas një periudhe disi gri.

Akrepi

Të premten duhet të përpiqeni t’i kushtoni më shumë vëmendje dhe t’i kushtoni më shumë kohë personit që doni. Kohët e fundit jeni fokusuar vetëm në angazhimet tuaja të përditshme dhe keni harruar gjithçka tjetër. Afërdita në shenjë stimulon takime të reja.

Shigjetari

Të premten do të jetë vendimtare për ata që po përpiqen të përmirësojnë pozicionin e tyre. Më në fund do të keni një avantazh veçanërisht nëse jeni duke punuar në një projekt që rrit kreativitetin tuaj.

Bricjapi

Të premten ndoshta jeni shumë kokëfortë për pozicionet tuaja dhe ky qëndrim, në planin afatgjatë, mund të dëmtojë ndjeshmërinë e të tjerëve.

Ujori

Të premten shumë gjëra do të zhbllokohen së shpejti edhe për shenjën tuaj të horoskopit. Nëse keni një projekt në lojë, shumë pengesa që kanë penguar evoluimin e tij tani do të kapërcehen lehtësisht, duke e lënë fushën të lirë.

Peshqit

Këto ditët e ardhshme duhet t’u kushtohen në një mënyrë të veçantë njerëzve tuaj më të dashur. Kjo është koha e duhur për një sqarim përfundimtar në dashuri.

Artikulli paraprakPakti për emigrantët/ Berisha: Më mori Tajani në telefon dhe më tha ”Sali je i ashpër”
Artikulli tjetër“Reshje të dendura dhe erë e fortë” , parashikimi i motit për sot