‘Plas’ sherri mes banorëve të BBVK, Edona përplaset ashpërt me Ganiun: Je fallco, si gjoksi im!

Zënkat e debatet kanë dominuar gjatë spektaklit të sotëm të Big Brother VIP Kosova 2.

Advertisements

Dyshja e cila u përfshi në një të tillë ishte edhe Ganiu e Edona, ku kjo e fundit i nxorri inatin e ofendimeve të disa ditëve më parë.

Edona iu drejtua Ganiut në mënyrë epike duke i thënë: “Sikur gjoksi im, ti je “fake”. Aq sa kam unë gjoks, ti je “fake”.

Advertisements

James shpjegoi se e ka këtë mllef ndaj Ganiut pasi ai disa ditë më parë ai i tha asaj “Vdis”, e me sa duket Edona është prekur shumë nga kjo gjë.

Artikulli paraprakAtentati ndaj shqiptarit në Ekuador, zbardhen detaje tronditëse, si u vra në sy të gruas dhe…
Artikulli tjetërU burgos në Itali, Elsa Lila: Më mbajtën të izoluar dy javë, nuk shikoja dritë