Për të mos u humbur, Xhensila Myrtezaj ndan videon e ëmbël

Pak ditë më parë çifti i njohur Xhensila dhe Besart Kallaku janë bërë prindër të një djali.

Advertisements

Dyshja kanë marrë në krahë fëmijën e tyre të dytë, duke e bekuar me emrin e vecantë ‘Amen’.

Në një postim në rrjetin social Instagram këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një video teksa mban në krahë vogëlushin, e pranë saj ndodhet dhe Ajka.

Advertisements

Në imazhet filmike duket qartë mungesa e Besit i cili mesaduket mund të ketë qenë autori i videos së ëmbël

Artikulli paraprakU gjet e mbytur në plazhin e Durrësit/ Detaje të reja nga ngjarja, merren në pyetje familjarët e 53-vjeçares
Artikulli tjetërBerisha: Jam më i fuqishëm se kurrë, socialistët po fshihen si minjtë!