Malltezi la qelinë, reagon Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas vendimit të Apelit të GJKKO, që vendosi ndryshimin e masës së sigurisë për Jamarbër Malltezi.

Advertisements

Për Malltezin u vendos masa e sigurisë “Arrest shtëpie”.

Berisha: Nuk ka asnjë risi në vendime që dëshmojnë kontrollin e sistemit të drejtësisë, shndërrimin e saj në degë ekzekutivi nga narko diktatura dhe Edi Rama.

Advertisements

Artikulli paraprakTemperatura ekstreme në Brazil, ja sa gradë celcius shënon termometri
Artikulli tjetërGentian Zenelaj tregon momentin e frikshëm në skenë: U shqye skela, patëm një moment frike të tmerrshme…