Makina bëhet “copë-copë”, burrë e grua e dhanë frymën e fundit në asfalt

Një aksident tronditës ka tronditur pasditen e së premtes në Greqi. Fundi ishte tragjik për dy të rinj, burrë dhe grua, të cilët dhanë frymën e fundit në asfalt.

Advertisements

Aksidenti ka ndodhur pak para orës 18:00, kur makina që drejtohej nga 33-vjeçari që ishte nisur drejt Tripolit, për një arsye të panjohur ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë.

Drejtuesi i mjetit ka mbetur i vdekur si dhe pasagjerja 29-vjeçare e mjetit. Shkaqet e aksidentit janë duke u hetuar nga Policia përkatëse.

Advertisements

Artikulli paraprak“Viktimat” më të mëdha të inflacionit, pensioni zbret në 25% të pagës mesatare mujore
Artikulli tjetërFOTO/ Ky është shqiptari që u ekzekutua në makinë