Luhaten sërish monedhat e huaja/ Këmbimi valutor 15 nëntor 2023

Sot më 15 nëntor 2023, dollari amerikan blihet me 95.7 lekë dhe shitet me 97.2 lekë.

Advertisements

Euro blihet me 103.8 lekë dhe shitet 105.4 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 118.5 lekë dhe shitet me 120 lekë.

Advertisements

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 106.6 lekë, ndërsa në shitje me 108 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 69.7 lekë dhe në shitje me 71.7 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja

Artikulli paraprakSHBA/ 38-vjeçarja vritet në sy të fëmijëve nga partneri, çfarë i tha para se ta qëllonte
Artikulli tjetër“Çfarë faji ka fëmija im që nuk ka ardhur ende në jetë”, drama në Gaza, nënat lindin pa ilaçe qetësuese për dhimbjet