Kush është shqiptari që u kap me kokainë në “BMW” në Mal të Zi?(Emri)

Sot u arrestua një 34-vjeçar shqiptar në kufirin e Malit të ZI.

Advertisements

Arvid Halili është emri i të arrestuarit nga policia Kufitare e Mali të Zi. Në automjetin e drejtuar nga ai u gjetën 18 kg kokainë, e cila ishte fshehur te sendiljen e shoferit.

Policia ka sekuestruar lëndën narkotike dhe arrestuar të riun i cili drejtonte një mjet të tipit “BMW”.

Advertisements

Destinacioni final i kokainës nuk dihet ende.

Artikulli paraprakHorrori në Sarandë/ Policia jep detaje: Trupi i bariut u copëtua nga kafshët e egra
Artikulli tjetërAkuzohet se shisnin drogë, vendosen në pranga dy të rinj! 23-vjeçarit i gjenden në banesë mbi 20 mijë paund dhe 30 mln lekë