Konkurenti i Për’puthen ble çantën 1400 euro dhe ia bën dhuratë vajzës që pëlqen, shoqja: Mashtrim, është e përdorur!

Konkurrenti i Për’Puthen Redi i ka dhuruar Albinës një çantë luksoze e cila kushton 1 mijë e 400 euro për t’i shprehur pëlqimin që ka ndaj saj. Por kjo dhuratë ka revoltuar Saide, e cila shprehet se është çantë e përdorur dhe jo e re dhe se Albina e përdor atë.

Advertisements

Redi: Do i ble dhurata të tjera mbi 2 mijë euro e do ja çoj me postë. Burri që është burrë i bën dhuratat dhe qep gojën.

Seide: Është e përdorur, duket e përdorur sepse jam e fiksuar pas çantave.

Advertisements

Redi: Ti s’ke patur ndonjëherë çantë origjinale.

Redi shprehet se sapo ka ardhur Albina i janë hapur sytë dhe është vajza më e bukur për të.

Redi: E parandjeva që Albina mund të më zgjidhte, jam i vetmi çun që nuk kam dalë me asnjë nga vajzat këtu.

Kastro: Unë kam shumë dëshirë për të qenë shok me ty. Albina do dalë në takim 99% me Redin.

Albina: U ndjeva e vlerësuar.

Artikulli paraprakShpërthen zjarri në një ndërtesë në Kinë, 26 të vdekur dhe dhjetëra të lënduar
Artikulli tjetër“Temperaturat rekord më 2023 japin sinjal alarmi”/ DW: Çfarë po e shkakton ngrohjen globale!