Ja si dukej Edona James para operacioneve

Edona James po pëlqehet mjaft nga publiku gjatë qëndrimit të saj në spektaklin televiziv “BBVK2”.

Advertisements

Ajo është kthyer në një nga banoret më të komentuara dhe kurioziteti për të ka qenë i madh.

Përpara se të hynte në shtëpinë e “BBVK”, Edona ka qenë pjesëmarrëse në disa kompeticione në Gjermani.

Advertisements

Së fundmi është bërë virale një video e transgjinores, kur ka qenë në një show muzikor dhe përpara se t’i nënshtrohej ndërhyrjeve estetike.

Artikulli paraprakStomatologu: E dallojmë kur pacienti pi drogë, heroina i shkatërron dhëmbët
Artikulli tjetërOBSH: Vetmia shpallet një problem shëndetësor global