I FUNDIT/ Plas tritoli në rrugë, dëmtohen xhamat e një lokali në Tiranë

Një sasi lëndë plasëse ka shpërthyer ditën e sotme në Tiranë.

Advertisements

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 21.11.2023, rreth orës 04.50, në rrugën “Dritan Hoxha”, në Laprakë, (në rrugë) dyshohet se ka shpërthyer një sasi lënde plasëse dhe si pasojë e shpërthimit janë dëmtuar xhamat e një biznesi përreth.

Advertisements

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

vijon…

Artikulli paraprakAkuza për grup kriminal, pranga Erzen Breçanit dhe zyrtarëve të policisë, kush janë 5 personat në kërkim. Hasmëria me Ervis Martinajn
Artikulli tjetërHistoria e pazakonte e të dënuarit shqiptar, bëri 13 vite burg dhe lexoi mbi 2500 libra: Krijova një alfabet sekret