I FUNDIT/ Pas kokës gjendet trupi i dekompozuar në Sarandë

Gjendet një trup i dekompozuar në vendin ku u gjet koka, në Xarrë të Sarandës.

Advertisements

Policia ka shtuar forcat në vendin e ngjarjes.

Ekspertët dhe mjeku ligjor po kryejnë veprimet e para.

Advertisements

Lajmi do të përditësohet së shpejti…

Artikulli paraprakDhuna ndaj fëmijes në kopsht, Bashkia e Elbasanit bën përgjegjës 5-vjeçarin
Artikulli tjetërMund të parashikojë stuhitë në tokë më shpejt se parashikimet tradicionale, ja me çfarë do të përballemi në të ardhmen