Nuk zgjati shumë, ndahet çifti i ‘Love Island’

Pas përfundimit të spektaklit, çifti i “Love Island Albania”, Ilda dhe Stivi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Advertisements

Pasi dolën nga vila e dashurisë, ata u shfaqën disa herë në publik, por mesa duket romanca nuk ka zgjatur shumë.

Ilda dhe Stiv kanë fshirë fotot e tyre nga Instagrami e tashmë në postimet e fundit duket se secili po vazhdon jetën e tij.

Advertisements

Artikulli paraprakGarda i bën “pritë” deputetit! Edmond Spaho ngelet jashtë derës
Artikulli tjetërZbulohet djath bebe me vaj palme në Tiranë, prodhuesi gënjeu, AKU tenton t’i fshehë emrin