E rëndë në vendin fqinj! Dy makina bëhen copë-copë në mes të natës, një i vdekur, dy binjakë rëndë

Tragjedi në orët e para të së premtes në Selanik me një 24-vjeçar që humbi jetën në një aksident dhe dy vëllezër binjakë gjithashtu në moshë të re të plagosur rëndë, sipas mediave.

Advertisements

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 03:30 të mëngjesit kur në rrethana të panjohura dy makina janë përplasur në rrugën Selanik – Michanionas.

Si pasojë e përplasjes një automjet është përmbysur dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë e përplasjes një 24-vjeçar ka humbur jetën dhe dy 23-vjeçarë kanë mbetur të plagosur rëndë.

Advertisements

Artikulli paraprakZbulohen detaje të rënda nga hetimet e policisë: Djegia e 2-vjeçares me cigare, familja e mbajti në shtëpi pa mjekim rreth 1 javë
Artikulli tjetër“Bonnie and Clyde”! Burrë e grua, çifti shqiptar arratiset nga burgu