Dy vëllezër në Fushë-Arrëz rrihen me njëri-tjetrin, përfundojnë në qeli

Dy vëllezër kanë përfunduar pas hekurave pasi kanë dhunuar njëri-tjetrin. Ngjarja ka ndodhur në Fushë-Arrëz.

Advertisements

Sakaq policia nuk bën me dije arsyet që çuan në përleshjen fizike të dy vëllezërve.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fushë Arrëz arrestuan shtetasit A. D., 30 vjeç dhe E.D., 32 vjeç, vëllezër, të dy banues në Fushë Arrëz, pasi kanë ushtruar dhunë ndaj njëri-tjetrit.”, thuhet në njoftimin e policisë

Advertisements

Artikulli paraprakTragjike/ Burri qëllon gruan, niset drejt çiftit dhe i jep fund jetës
Artikulli tjetërÇfarë ndodhi? Ish-deputeti thirret sërish në SPAK