Dardha e Korçës zbardhet nga Dëbora(Foto Lajm)

Ulja e temperaturave ka sjellë dëborën e parë në qarkun e Korçës në lartësinë mbi 1300 m.

Advertisements

Pika turistike e Dardhës është zbardhur nga reshjet e dëborës.

Prej mëngjesit ka nisur puna për pastrimin e rrugëve dhe nuk raportohen probleme.

Advertisements

Në qarkun e Korçës temperaturat miminale shënojnë 2 gradë celsius, ndërsa ato maksimale 11 gradë.

Artikulli paraprakI futet biznesit! Rikthehet në ekran Arbana Osmani, ku do ta shohim së shpejti
Artikulli tjetërPërplasen dy trena në Serbi, deri më tani regjistrohen 20 të plagosur