Bota e kinematografisë në zi, ndahet nga jeta në moshën 44-vjeçare, producenti i serialit të njohur

Producenti hollivudian Kevin Turen, i njohur më së shumti për serialet e HBO Euphoria dhe The Idol, vdiq papritur në moshën 44-vjeçare.

Advertisements

Babai i tij, Edëard Turenne, konfirmoi vdekjen e djalit të tij në një deklaratë gjatë fundjavës, por shkaku i vdekjes nuk është bërë ende i ditur.

“Kevin ishte tepër i veçantë, bota ka humbur shumë. Ai ishte kaq i veçantë”, tha Edëard Turenne në një deklaratë për Deadline. Kevin la pas gruan e tij Evelina, me të cilën u martua në vitin 2012, dhe fëmijët e tyre, djemtë Jack dhe James.

Advertisements

Artikulli paraprak“Opozita gati për të shkuar drejt çdo akti”/ Çfarë po paralajmëron Gaz Bardhi?
Artikulli tjetërI FUNDIT/ Gjykata Kushtetuese pezullon zbatimin e ligjit për studentët e Mjekësisë