“Bëj s*ks të fshehtë me ish të dashurin 1 herë në muaj”- Tradhton burrin, nëna e dy fëmijëve në dilemë: Dua të kryej më shumë marrëdhënie me të!

“Takohem me ish-in tim për seks të fshehtë të paktën një herë në muaj, por dëshiroj më shumë”, ka rrëfyer një 31-vjeçare, e martur dhe nënë e dy djemve të vegjël.

Advertisements

Ajo tregoi se ishin vetëm 15-vjeç kur u lidhën bashkë dhe për të ishte i dashuri i parë.

Rrëfimi për The Deidre:

Advertisements

Unë dhe dashuria ime e parë ishim vetëm 15 vjeç kur u lidhëm. Tre vjet më vonë u ndamë sepse familja ime u zhvendos.

Më ka munguar vërtet i dashuri im i parë, por ne ishim më shumë se 100 milje larg njëri-tjetrit.

Thjesht nuk ishte praktike të qëndroje në çift. Pas u zhvendosëm nisa punë si asistente ekzekutivi. U befasova pak kur një nga drejtuesit më kërkoi të dilnim në një takim.

Ai ishte tetë vjet më i madh se unë dhe shumë i sjellshëm. Dolëm në takim dhe gjashtë muaj më vonë më kërkoi të martohesha me të.

Doja të refuzoja, por mamaja më tha se nëse do ta bëja këtë, do të pendohesha përgjithmonë. U martova dhe brenda një viti ngela shtatzënë.

Tani jam nënë e dy fëmijëve që rri në shtëpi. Unë i dua fëmijët e mi, por më mungon të kem identitetin tim. Dhe gjatë gjithë kohës nuk pushova kurrë së menduari për ish-in tim.

Një mbrëmje, kurioziteti më pushtoi dhe e gjurmova në internet. Isha kaq e emocionuar që kontaktova sërish me të dhe kur u takuam isha me e lumtura.

Kishin kaluar 11 vjet që kur ishim parë, por ndjenjat tona kishin ende gjithë intensitetin e një dashurie të parë. Ai është ende beqar dhe thotë se asnjëra nuk krahasohet me mua.

Takimet tona të rrëmbyera nuk mjaftojnë kurrë. Unë dua të ndahem, por më duket e tmerrshme të lë burrin tim dhe të trazoj jetën e fëmijëve të mi.

Artikulli paraprakMarrëveshja me Melonin, Goxhaj thumbon kryeministrin: Rama e përdor si pronë të tij Shqipërinë, sikur e ka trashëgimi nga i ati
Artikulli tjetërI ftohti ‘pushton’ vendin/ Ekspertja e IGJEO zbulon çfarë do të ndodhë me motin në fundjavë: Ja sa pritet të shkojnë temperaturat