Krim i rëndë brenda familjes/ Babai 86-vjeçar masakron vajzën e tij, e shtyp me makinë

Një 86-vjeçar në Bari të Italisë, Vincenzo Formica, u ndalua nga karabinierët me akuzën se kishte goditur dhe vrarë vajzën e tij 54-vjeçare Mariangela, në fund të një mosmarrëveshjeje për arsye familjare.

Advertisements

Policia, e cila ndërhyri pas një denoncimi, gjeti trupin e gruas të shtrirë në tokë në një rrugë private. Nga hetimet u zbuluan pista të rënda ndaj personit me precedentë dhe i cili u arrestua dhe u dërgua në burg me akuzën e vrasjes

Artikulli paraprak“Përjetësisht”, projekti më i ri muzikor nga Luiz Ejlli pritet të publikohet sot…
Artikulli tjetër“E doja, ishte i pashëm”, mësuesja pranon se kreu marrëdhënie me nxënësin 14-vjeçar