Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, ja çfarë po ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan

Advertisements

do të blihet me 100.6 lekë dhe do të shitet me 101.8 lekë.

Sot monedha evropiane do të blihet me 108.1 lekë dhe do të shitet me 109.2.

Advertisements

Franga zvicerane sot do të blihet me 110.3 lekë dhe do të shitet me 111.3 lekë.

Ndërsa paundi britanik do të blihet me 125.2 lekë dhe do të shitet me 126.5 lekë.

Artikulli paraprakRrëfimi rrënqethës i të burgosurit të komunizimit: Na rrihnin duke qeshur, birucat të tmerrshme
Artikulli tjetërTragjedi e madhe në Indi/ Mbi 280 të vdekur nga përplasja e trenave, qindra të plagosur në këtë vend