Ka rënë në dashuri? Enca Haxhia habit me postimin e fundit

Këngëtarja e njohur Enca Haxhiaj është një ndër vajzat më provokuese të show-bizit shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan me fansat momente si nga jeta e saj personale ashtu edhe nga ajo profesionale.

Advertisements

Artistja njihet për fotot dhe videot e saj mjaft provokuese, ku i tillë ishte dhe postimi i fundit që ajo ka bërë në rrjetet sociale.

Ditën e sotme Enca ka postuar një shkrim në InstaStory, ku ka bërë të gjithë të mendojnë se ajo është në një lidhje dashurie.

Advertisements

“Kam rënë në dashuri me shoku tim të ngushtë”, ka shkruar Enca, ndërsa pas këtij postimit ajo ka publikuar edhe një foto tjetër në det, ku shihej ajo e shtirë në një dërrasë së bashku me një djalë, imazhi i të cilit nuk duket.

Nuk dihet nëse artistja ka rënë me të vërtetë në dashuri, apo postimi i saj është thjeshtë një paralajmërim për këngën e saj më të re.

Dashuri e trishtë, por e vërtetë, kafkiane/ Letra që Franc Kafka i shkruan së dashurës, Felice Bauer në 1912-n, 3 muaj pas takimit të parë
Kujtojmë që Enca njihet për deklaratat e saj të fuqishme që gjithmonë bëjnë bujë, ku ndër to ishte edhe kjo e fundit.

Artikulli paraprakÇfarë po ndodh mes Turqisë dhe Greqisë? Përplasja e dy anijeve të mallrave në…
Artikulli tjetërI FUNDIT/ Plagoset me thikë një 54-vjeçar, goditet në kokë dhe sqetull(EMRI)