Janë publikuar foto dhe video të këngëtarit Butrin Imeri nga ceremonia e dasmës së vëllait të tij.

”Urime për çiftin ma t’ri”, shkroi ai në një foto ku shiheshin të tre së bashku.

Advertisements

Ndërsa në një tjetër foto këngëtari shihet me buqetën e luleve të nuses në dorë ku shkruan: M’u lëshua rendi per nuse.

Advertisements