Butrint Imeri e djeg me Don Xhonin në dasmën e vëllait: Kam radhën për nuse tani(Video)

Janë publikuar foto dhe video të këngëtarit Butrin Imeri nga ceremonia e dasmës së vëllait të tij.

Advertisements

”Urime për çiftin ma t’ri”, shkroi ai në një foto ku shiheshin të tre së bashku.

Ndërsa në një tjetër foto këngëtari shihet me buqetën e luleve të nuses në dorë ku shkruan: M’u lëshua rendi per nuse.

Advertisements

Artikulli paraprakNdodh fenomeni i pazakontë në këtë vend, ngordhin mijëra zogj, ja çfarë dyshohet
Artikulli tjetërKiara Tito poston pamjet e shtëpisë së re të Luizit?(Foto)