Aksident i frikshëm në aksin Elbasan-Librazhd/ Furgoni me nxënës del nga rruga dhe përfundon në kanal (Foto)

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan- Librazhd, ku një furgon me nxënës është përplasur pranë kthesave të Murrashit.

Advertisements

Mësohet se ngjarjam und të ishtek thyer në tragjedi, pasi autobusi rrezikonte të binte nga ura.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se disa nxënës janë shoqëruar në spitalin e Librazhdit, por fatmirësisht me dëme të lehta.

Advertisements

Policia dhe autoritetet ndodhen në vendngjarje ku po hetohen rrethanat e aksidentit.

Artikulli paraprak3 shenjat e Horoskopit qe do u mbushen xhepat plot në qershor
Artikulli tjetërE kërcënonte me video intime dhe e përdh*nonte, shqiptarja denoncon ish të dashurin sirian