Fifit i ndodh e papritura në mes të Manhattanit, ja porosia që ka këngëtarja për ndjekësit

Këngëtares shqiptare Fifit i ka ndodhur diçka e pa pritur gjatë turneut të saj në Amerikë.

Advertisements

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Fifi shkruan se dikush i vodhi celularin në mes të Manhattit, ndërsa dha dhe një mesazh për ndjekësit.

Advertisements

’Kushdo që tenton me më thirr ose me më shkrujt mos u lodhni. Derisa të vij në Tiranë Fifi është pa numër’, ka shkruar Fifi në Facebook.

Artikulli paraprakU hodh nga varka që të shpëtonte vëllain, por…! Historia e trishtë e Erorit që e akuzojnë se e vrau për 1 mijë lekë
Artikulli tjetërMëngjesi i së hënës nis me diell, por si pritet të jetë moti gjatë pasdites