Atentati me dy viktima në Panaja, Gledis Nano mbledh strukturat në Vlorë, ja porosia që u la efektivëve

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano, ka zhvilluar një takim të premten me strukturat në Vlorë.

Advertisements

Gazetari Enrik Mehmeti tha për “BalkanWeb” se Nano ka zhvilluar një mbledhje pas atentatit të 18 gushtit në mbikalimin e Panajasë në Vlorë.

Advertisements

Gjithashtu mësohet se ai u ka kërkuar efektivëve mbledhjen e çdo prove dhe informacioni të mundshëm lidhur me këtë atentat.

Kujtojmë se në këtë atentat u ekzekutuan 34-vjeçari Hakim Xhezo dhe 37-vjeçari Shpati Lena.

Artikulli paraprakTë shtëna me armë në qendrën tregtare, humb jetën një person
Artikulli tjetërBie Qeveria në Malin e Zi, shkarkohet kryeministri Dritan Abazoviç