Pak kohë më parë, Efi u përfol dhe për operacione plastike dhe kudo qarkulluan foto të saj para famës. Konkurrentja i mohoi këto aludime dhe tha se nuk ka operacione. Por së fundmi, faqja “Vipat e Bllokut” në Instagram ka publikuar një foto tjetër të saj, duke ngritur sërish dyshimet.

Advertisements

Kështu Efi ka vendosur t’i hedhë poshtë këto zëra duke ndarë disa foto nga fëmijëria.

“Për të gjithë ju që më keni shkruajtur për operacionet e mia dhe për foton që po qarkullon. Këtu e keni përgjigjen… Përveç meje shihet qartë edhe fisi”, ka shkruar Efi.

Advertisements