Lajm i trishtë për futbollin shqiptar, ndahet nga jeta lojtari i njohur

Është ndarë nga jeta ne moshën 69 vjeçare Vladimir Ajazi , një nga portierët më të shquar të vendit në vitet 70-80.

Advertisements

Ai është përfaqësues i brezit të parë të Shkëndisë së famshme, ish portier i ekipit kombëtar Shpresa dhe portier i Lokomotivës së Durrës.

Pas lënies së futbollit, u angazhua si zv. trajner i ekipit të Lokomotivës, zv. trajner i ekipit kombëtar dhe trajner me ekipet e moshave.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Artikulli paraprakÇalamani nuk u paraqit në seancë pas tensioneve të shumta, gjykata merr vendimin për të
Artikulli tjetërBabai i vogëlushit 8-vjeçar që u vrà në Fier i rrëqeth të gjithë: Le të vdes, vetëm ta shikoj një herë!