Paul Rudd është shpallur mashkulli më seksi në botë për vitin 2021. Rudd, i njohur më së shumti për rolet kryesore në filmat “Ant-Man”, “This is 40” dhe “Clueless”, u zbulua si fituesi i këtij viti të martën mbrëma në “The Late Show With Stephen Colbert”.

“Jam i vetëdijshëm se kur njerëzit dëgjojnë se jam zgjedhur për këtë, do të thoshin: “Çfarë?”. Kjo nuk është përulësi e rreme. Ka kaq shumë njerëz që duhet ta kenë këtë para meje.”, u shpreh aktori për revistën People.

Advertisements

Aktori i Clueless ka plane të mëdha tani që ka marrë titullin.

“Unë shpresoj që tani më në fund do të jem i ftuar në disa nga ato darka s*ksi me Clooney dhe Pitt dhe Michael B Jordan. Dhe mendoj se do të jem në shumë më tepër jahte”, tha me humor aktori.

Advertisements

HOLLYWOOD, CA – FEBRUARY 24: Paul Rudd attends the 91st Annual Academy Awards at Hollywood and Highland on February 24, 2019 in Hollywood, California. (Photo by Jeff Kravitz/FilmMagic)
PARK CITY, UT – JANUARY 29: Actor Paul Rudd attends “The Fundamentals Of Caring” Portraits during the 2016 Sundance Film Festival at Acura Studio on January 29, 2016 in Park City, Utah. (Photo by George Pimentel/Getty Images for Sundance Film Festival)

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP