Modeli brazilian, Arthur O Urso, vendosi të martohej me nëntë gra në një martesë kolektive pëe të festuar ‘dashurinë e lirë’.

Advertisements

Sipas madiave të huaja, dasma u zhvilluar në një kishë katolikë në qytetin e Sao Paulos, Brazil.

Arthur, më parë, ishte i martuar vetëm me Laura Kazaki, derisa dyshja tashmë kanë kaluar së bashku muajin e mjaltit.

Megjithatë, ata vendosën ta zyrtarizojnë martesën me nëntë gra të tjera për të festuar ‘dashurinë e lirë’ dhe për të protestuar kundër monogamisë.

Në martesën e tyre të parë, Arthur dhe Luana fituan famë duke publikuar foto të muajit të tyre të mjaltit në një qytet liberal francez, në Cap D’Agde.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP