Bota artit në zi/ Ndërron jetë papritur aktori i njohur (emri+foto)

Pas betejës me kancerin ka vdekur aktori i njohur, Granville Adams.

Advertisements

Ai vdi q në moshën 58 vjeçare.

Advertisements

Sekreti për humbjen e peshës që 97% e grave nuk e dinë fare
“Natën e mirë, princ i ëmbël/ dhe vallëzo me engjëjt që të këndojnë ty”, shkroi Tom në Instagram.

Në janar, Tom dhe ylli i Ozit, Dean Winters kishin filluar një fushatë ‘GoFundMe’ për të ndihmuar Granville dhe familjen e tij për t’i mbuluar shpenzimet e mjekimit.

Granville Adams, Sir Ivan Wilzig, Guyluca Tuto, Gunars Almuts, Lex Kendall – November 30, 2011 – SETH BROWARNIK’S ART OF NIGHT Photo Exhibit Celebration presented by BING at the Shelborne South Beach held at The Shelborne, Miami, FL. Photo Credit: Patrick Mcmullan/PatrickMcMullan.com/Sipa Press/art_of_night.031/1112022133

Kujtojmë që Adams u shfaq në të gjashtë sezonet e “Oz”, së pari në një rol mysafir dhe më vonë u ngrit. Ai gjithashtu luajti në “Vr asja e NBC”, “Jeta në Rrugë” dhe “Perandoria e Fox”.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Artikulli paraprakDetaje nga plagosja te “Çajupi”, sherri plasi midis mësuesve… (VIDEO)
Artikulli tjetërPërmbytje në Greqi/ Pamjet “apokaliptike” pas motit të keq(Foto)