Nuk duan të heqin dorë nga ai! Barcelona bën kërkesën e papritur për Messin

Lionel Messi smiles at the end of a press conference at the Camp Nou stadium in Barcelona, Spain, Sunday, Aug. 8, 2021. FC Barcelona had previously announced the negotiations with Lionel Messi had ended and that Messi would be leaving the club. (AP Photo/Joan Monfort)

Fakti që Lionel Messi nuk ka udhëtuar deri më tani drejt Parisit dhe nuk ka të planifikuar të paktën për momentin një udhëtim për në kryeqytetin Francez, ka ngritur dyshime të tjera.

Advertisements

Megjithatë ajo që i ka përforuar këto është agjensia e lajmeve ESPN e Argjentinës e cila ka bërë të ditur se në ditën e konferencës për shtyp Messit i është bërë edhe një ofertë e fundit për të mos u larguar nga katalanasit. Thuhet se ata kanë ndryshuar kontratën, për të cilën kanë pasur mosmarrvëshje.

Advertisements

Një lajm që qarkullon prej disa minutash në rrjetet sociale por ende nuk ka një burim të sigurtë. Madje mediat britanike dhe shumë prej tyre e kanë konsideruar si një lajm fals.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Artikulli paraprakI fundit! Aksidenti i rëndë në Elbasan Peqin, një prej shoferëve mbetet i bllokuar në makinë.
Artikulli tjetër“Nuk shkon me të dashurin, ndahuni!”/ Moderatorja e njohur e Top Channel i kthehet ashpër ndjekëses