Një tifoze e pazakontë ka hyrë në stadiumin Yankee në një ndeshje të bejsbollit në SHBA.

Ndërsa tifozët, së bashku me lojtarët, po përpiqeshin ta kapnin për ta nxjerrë jashtë fushës macja ka dhuruar spektakël pasi e bëri stafin të vraponte rreth e qark fushës.

Advertisements

Sidoqoftë, historia ka një fund të lumtur, pasi macja tani është aq e popullarizuar sa shumë njerëz dëshirojnë ta adoptojnë atë.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme:

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP