Macja ndërpret ndeshjen dhe dhuron spektakël në stadium(Video epike)

Një tifoze e pazakontë ka hyrë në stadiumin Yankee në një ndeshje të bejsbollit në SHBA.

Advertisements

Ndërsa tifozët, së bashku me lojtarët, po përpiqeshin ta kapnin për ta nxjerrë jashtë fushës macja ka dhuruar spektakël pasi e bëri stafin të vraponte rreth e qark fushës.

Sidoqoftë, historia ka një fund të lumtur, pasi macja tani është aq e popullarizuar sa shumë njerëz dëshirojnë ta adoptojnë atë.

Advertisements

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme:

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Artikulli paraprakE konfirmon “L’Equipe”/ Arrihet marrëveshja, Mesi te PSG-ja! “Jashtëtokësori” udhëton sot drejt Parisit
Artikulli tjetërNuk e ve as para Berluskonit, modelja shqiptare “le kokën” pas Sali Berishës