VIDEO/ 14-vjeçari shqiptar ngre në këmbë suedezët me zërin e tij

Rejhan Sjunger është 14-vjeçari me prejardhje nga Kosova, i cili ka marrë pjesë në një kompeticion muzikor për fëmijë në Suedi.

Advertisements

Ai ka mahnitur jurinë suedeze me zërin e tij gjatë performacës në skenë. Ndërsa pritet të ketë një të ardhme të ndritur në fushën e këngës.

Teksa tregon për jetën e tij, Rejhan thekson se muzikën e ka pasion dhe pse nuk ka studiuar në një shkollë muzike. Dëshira e tij më madhe është të arrijë në finale.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Artikulli paraprakI tha ‘kota-biskota’, Kleoniki përballet me Alesia Bamin: Për mua s’je modele
Artikulli tjetërNë vend të dytë pas Serbisë! Hoti: Kemi porositur sasinë më të madhe të vaksinave anti-Covid, 1 mln e 850 mijë doza, nuk është as ruse e as kineze, por e sigurtë