Aktores shqiptare i del videoja in time, thuajse laku riq…e veshur me transparente

Aktores shqiptare, Arta Elezit, i kanë publikuar një video in time, e cila po bën xhiron në rrjet.

Advertisements

Në video shfaqet aktorja shqiptare duke dridhur të pasmet në mesnatë. Ajo shfaqet e veshur me të bre ndshme transparente, madje në një moment prek edhe të pasmet e saj.

Ende nuk ka asnjë reagim nga aktorja për këtë video që është shpërndarë në rrjet. Ajo ka qenë aktore në show-n “Apartamenti 2XL” dhe është komentuar në media për jetën luksoze.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Artikulli paraprakVOA zbardh draft-opinionin e Venecias për emërimet në GJK(Ç’thotë për shkarkimin e METËS)
Artikulli tjetër“Nuk është person publik”, Olta Gixhari flet per te dashurin