Si rrallë më parë, Kejvina Kthella i “vë flakën” Instagramit

Kejvina Kthella së fundmi ndodhet në Amerikë, dhe këtë e ka treguar vetë modelja me anë të postimeve të saj në Instagram.

Advertisements

Por ditën e sotme ajo ka publikuar në Instastoryn e saj mënyrën se si pozon për një session fotosh.

Bashkë me mikeshën Vildane Zeneli, Kejvina shfaqet duke kërcyer, teksa Vildania mban aparatin celular në dorë dhe shkruan se ky vallëzim i Kejvinës vjen pas seancave të shkrepjeve të fotove.

Advertisements

Më pas Kejvina shfaqet me një bust lustrafini ngjyrë të kuqe dhe një palë tanga që mbulojnë vetëm pjesën para, sepse prapa kanë një rrip më të hollë se gishti.

Një veshje e denjë për filmat+ 18 por që modelja duket e lumtur teksa pozon para kamerës së shoqes së saj.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Artikulli paraprak‘Me çfarë notash je’? Rama pyet vajzën në Elbasan, ajo i përgjigjet ‘me katra’, kryeministri vë duart në kokë, por paska harruar qe… (VIDEO)
Artikulli tjetërKapet i riu me 16 000 euro në Rinas, ja si u zbulua