Ish-i dashuri i nxjerr të gjitha fotot in time sportistes së njohur, ua shpërndan miqve të tij, ja si reagon ajo

Paige Spiranac, e etiketuar si Kurnikova e golfit ishte e ftuar në “Dubai Desert Classic”.

Advertisements

Ajo konsiderohet si lojtarja më se ksi në historinë e këtij sporti.

Bukuroshja amerikane ka rrëfyer se ish-i dashuri i saj i ka vjedhur disa foto in time, të cilat i ka ndarë me miqtë e tij.

Advertisements

“Njerëzit gjithmonë ju paralajmërojnë që të mos bëni foto të tilla. Kjo tingëllon si një ide argëtuese dhe se ksi, por a ia vlen të rrezikoni? Shumë prej nesh e kanë bërë atë dhe në fund janë penalizuar”, tha Paige Spiranac.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Artikulli paraprakZjarr në një pallat në Tropojë, digjen dy banesa, shpëtojnë familjarët
Artikulli tjetërFlavio Qarri rrëfen pse do të dontë të martohej me Roza Latin: Eshtë e vetmja që do më bënte …(Video)