E ktheu në traditë, tifozja e Lazios zhv ishet sërish pas fitores ndaj Interit

Lazio ka marrë mbrëmjen e djeshme një fitore të madhe me përmbysje ndaj Interit me rezultatin 2-1.

Advertisements

Kryeqytetasit, tashmë renditen në vendin e dytë në klasifikim, vetëm një pikë pas Juventusit kryesues duke u futur kështu fuqishëm në garën për titull.

Padyshim, një nga tifozet speciale të Lacios është edhe aktorja italiane Ana Falki.

Advertisements

Fotot e saj të nxehta pas çdo suksesi të bardhekaltërve janë kthyer në një traditë dhe nuk mund të mungonin as kësaj here.

47-vjeçarja nuk ka harruar të përshëndesë ekipin dhe tifozët e Lazios edhe pas sfidës së mbrëmshme.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Artikulli paraprakTurqia nuk gjen paqe! Sërish lëkundje të forta
Artikulli tjetërPak para konferencës së donatorëve, Britania nxjerr shifrën e parave që do i dhurojë Shqipërisë