Stresi është një nga reperat më të njohur të showbiz-it tonë dhe padyshim çdo këngë e tij arrin të marrë miliona klikime. Kohëve të fundit, reperi ka filluar të lansojë mjaft projekte të reja muzikore me videoklipe shumë provokuese.

Advertisements

Prej pak kohësh Stresi ka lajmëruar se së shpejti do të ketë ‘bomba’ e mesa duket një prej tyre do të jetë kënga e tij e re, pasi reperi ka paralajmëruar që të jenë gati të gjithë. Vetëm pak më parë Stresi ka postuar një foto nga klipi i këngës në Instagram dhe ka treguar se do të publikohet të shtunën në orën 19:00, ku gjithashtu u bën thirrje të gjithë kolegëve, miqve, gazetarëve dhe mediave që të bëhen gati. Ende nuk e dimë se çfarë përmban teksti i saj apo nëse i drejtohet dikujt, por mesa duket do arrij të bëj shumë bujë.

“Te Shtunen Premier : “I smoke them“. Koleg, miq, shoke, shoqe, gazetarë & media bëhuni gati!”

Së fundmi reperi ka postuar në Instastory një nga koncertet që do të performoj këtë muaj, ku ka bërë dhe një lajmërmim të rëndësishëm, pasi mesa duket ky do të jetë koncerti i fundit për këtë vit. Kjo do të ndodh pasi dy muajt e fundit të vitit Stresi do ti përkushtohet vetëm dy këngëve të tij.

Së fundmi Stresi me anë të një postimi në Instastory ka bërë paralajmërimin befasues. Reperi ka postuar një foto të tij, ku duket duke ecur në rrugë e duke dëgjuar muzikë me kufje e ku ka lajmëruar gjithashtu se muajn e ardhshëm ka për të pasur shumë ‘bomba’. Nuk e dimë saktësisht se për çfarë e ka pasur fjalën Stresi, ama shpresojmë që të presim surpriza të bukura, si projekte të reja muzikore ose bashkëpunime të papritura.

Advertisements