Tiranë- Një aksident me makinë ka ndodhur sot te “Unaza e Re” në Tiranë.

Advertisements

Një automjet është përplasur me trafikndarësen e për pasojë është përmbysur në mes të rrugës.

Mësohet se policia dhe ambulanca ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Pritet të zbulohen detaje në vazhdim…

Advertisements