Vijon debati virtual mes Arjola Demirit dhe Renada Cacit. Pas deklaratave të kësaj të fundit, ka ardhur një tjetër reagim nga Arjola.

Advertisements

Në një foto në Instastory ajo shkruan: “Ajo që ata urrejnë tek ju, mungon tek ata. Vazhdoni të shkëlqeni.”

Në këtë mënyrë ajo thumbon kolegen e saj të emisionit “Portokalli”, duke thënë se asaj i mugojnë gjërat që urren tek Arjola.

Advertisements

Pak kohë më parë, aktorja e Portokallisë Renada Caci ka bërë një postim ku i kundërvihej Arjolës, gjë e cila nuk shpëtoi nga motra e kësaj të fundit, me të cilën ndodhi një sherr virtual.

E pyetur për këtë situatë në “Goca dhe Gra”, Arjola ka thënë:

“Ajo është xheloze profesionalisht. Unë e kam patur shumë qejf, e së bashku me të dhe Albanën që e kam mikeshë, por ajo shpreh xhelozi. Unë s’kam gjë për ti thënë nëse ajo ka le të ma thotë mua”.– ka thënë aktorja.

Pak më vonë ka reaguar edhe Renada e cila në rrjetet sociale shkruan se nuk është xheloze për askënd. “Kam 13 vjet që bëj rolet e mia. Xheloze unë për dikë? Aq më pak për filanen. Kështu që vajzë e dashur rri urtë dhe ik andej nga ke ardhurm ça të them unë që nuk je për atë punë. Dhe më lini rehat se jam në botën time jam shumë mirë, mos më përmendin më nëpër emisione.”-shkroi ajo. Në një tjetr status, ajo shkroi: “Mos më përzieni me njerëz që as nuk i konsideroi në jetën time. Jam rehat pa prezencën e tyre. Ata e bëjnë për vëmendje”.